שמור על עצמך קריר כל הקיץ עם יחידת מיזוג אוויר הקטנה הזו ותפסיק לבזבז מאות שקלים על חשבון החשמל שלך!

| | יוסף סרלין

הקיץ כמעט כאן ואנשים בקרוב יתחילו להתלונן על החום. השנה זה יהיה חשוב במיוחד להרגיש בנוח בבית. יותר אנשים נשארים בביתם כדי להישאר בטוחים ולעבוד מהבית. ליהנות מהטמפרטורות הקרירות בבניין המשרדים כבר לא תהיה אפשרות להרבה אנשים.

זו יכולה להיות השנה המתאימה להשקעה במיזוג אוויר. הבעיה היא שרוב היחידות גדולות מאוד וייתכן שלא יהיה לך מקום בשבילן. אבל הבעיה הגדולה ביותר עם מיזוג אוויר היא העלות! תוציא מאות שקלים על היחידה עצמה ואז עליך לשלם עבור טכנאי מומחה להתקנת היחידה. אבל זה לא נגמר בזה … העלויות החודשיות של מערכת מיזוג אוויר גבוהות מידי עבור אנשים רבים.

למרבה המזל, היחידה הזעירה הזו כאן כדי שאנשים יוכלו ליהנות מנוחות ביתם בלי להזיע בגלל החום או בגלל חשבון החשמל שמתייקר בצורה משוגעת!

מה הבעיה ביחידות מיזוג קונבנציונליות?

כולנו יודעים שמזג האוויר נהיה ממש חם בקיץ ואם אין לנו דרך להילחם בחום הזה, זה נהיה ממש לא נוח מהר מאוד. למרבה המזל, ישנם פתרונות רבים כדי להיפטר מהחום בבית.

העניין הוא, שלא נוצר פתרון שיתאים לכל הצרכים … הפתרון הזול ביותר הוא ללא ספק מאוורר חשמלי, אך כולם יודעים שזה לא מספיק. הדבר היחיד שהוא עושה הוא להזיז את האוויר החם. אני מבין את זה, לפחות יש איזושהי משב רוח, אבל זה עדיין חם מאוד. החלק הגרוע ביותר הוא הרעש המעצבן שהוא משמיע שחודר לשיחות הוידאו או מפריע לך לישון.

פתרון נפוץ נוסף יהיה יחידת מיזוג אוויר מלאה. למרות שזה כנראה הפתרון הנוח ביותר, זה בהחלט לא משתלם לכולם. תחשוב על עלות היחידה והתקנת היחידה, זה יכול להיות מאות או אפילו אלפי שקלים! המחיר הזה הוא עבור כל חדר, לא עבור כל הבית … ואז תחשוב על הגודל של אותה יחידה מכוערת ועצומה, על כל השטח שתצטרך להקריב.

אבל אלה לא הבעיות הגרועות ביותר עם מערכת מיזוג אוויר מלאה. אחרי שבזבזנו את כל הכסף הזה בהתחלה, זה לא נגמר שם … הבעיה הגדולה מכולן היא העלות של השימוש במערכת המיזוג שלך מדי חודש. פשוט צפה בחשבון החשמל מרקיע שחקים לאחר שתתחיל להשתמש בה.

עכשיו, אתם עשויים לחשוב שהפתרון הטוב ביותר הוא אחת מאותן יחידות מיזוג אוויר “ניידות”. בזמן שאתה יכול להביא אותו לכל חדר בבית שלך, אתה עדיין צריך חלון לצינור שיוציא את האוויר החם החוצה. מה שהופך את היחידה ללא יעילה במיוחד בקירור החדר.

למרבה הצער, בכל הפתרונות הללו יש צד רע. עד שפיתחו את Cryogen, יחידת מיזוג האוויר הקטנה שתספק את צרכי כולם מבלי לבזבז הון.

מהי הטכנולוגיה המדהימה העומדת מאחורי Cryogen?

Cryogen Air Cooler הינה סוג חדש של מערכת שנועדה לשמור על קור באותם ימים חמים ולחסוך כסף בעת ובעונה אחת. אל תלך שולל מהמכונה הזעירה הזו, אתה הולך להתרשם.

יחידת המיוג הקטנה מושכת אוויר חם מהחדר וממירה אותו לאוויר קר בזכות מסנן המים המאדה. החלק הכי טוב הוא שהיא לא מייבשת את האוויר כמו יחידות מיזוג קונבנציונליות. להפך, היא באמת עובדת נהדר בתור מכשיר אדים אם אתה רוצה.

תיהנו מסביבת חדרים בריאה יותר עם יחידת מיזוג האוויר הקטנה הזו. היא עובד הכי טוב בטווח של 1.80 מטר, ותגרום לך להרגיש קריר ורענן.

ניתן למקם את היחידה בכל מקום, היא אפילו בעלת הידית נשיאה משלה. הביאו אותה לכל חלק בביתכם או במשרדכם, אפילו לחיק הטבע!

הודות למערכת לחות המים שלה, יחידה זו אינה משתמשת בגז פריאון, מה שהופך אותה להרבה יותר ידידותית לסביבה. החלק הטוב ביותר ביחידת המיזוג הקטנה הזו, זו צריכת האנרגיה הנמוכה שלה, המאפשרת לכם לא לסבול מהחום או מחשבונות החשמל היקרים שמגיעים עם יחידת מיזוג אוויר מלאה.

מכיוון שעלות Cryogen הינה מזערית לעומת עלות יחידת מיזוג אוויר מלאה (גם בלי לספור את חשבונות החשמל…), תוכלו לרכוש יחידת מיזוג הקטנה אחת לכל חדר בביתכם מבלי לשבור את החיסכון שלכם.

מה ההבדל בין מערכת מיזוג אוויר קונבנציונאלית לביןCryogen Air Cooler?

יחידות מיזוג קונבנציונאלית 👎

💸 השקעה ראשונה יקרה מאוד
👨‍🔧 התקנה ראשונית על ידי טכנאי
💵 חשבונות חשמל חודשיים גבוהים
💩 פוגע בסביבה
🏠 תופס הרבה מקום בבית שלך

Cryogen Air Cooler 👍

🤗 קלה לשימוש
♻️ ידידותית לסביבה
חוסכת אנרגיה
👛 מאוד ניידת
🔌 אין צורך בהתקנה
🌫️ מפזרת לחות
🌬️ מטהרת אוויר
🤑 ידידותית לתקציב
🔋 סוללה נטענת 2000 mAh
🚰 עובדת עם מי ברז רגילים

כיצד משתמשים ב-Cryogen?

אתה יכול להשתמש ב- Cryogen בכל מקום שתרצה בזכות גודלה הזעיר, מעט גדולה יותר מקופסת תכשיטים קטנה.

תתחיל להשתמש בו בחדר השינה שלך בלילות הקיץ החמים, תביא אותו למשרד כדי להיות בחדר קריר כל היום, ולבסוף, תהנה מפיקניק עם יקירייך מבלי להזיע כל היום!

Cryogen Air Cooler קלה מאוד לשימוש, יש לה תהליך פשוט של שלושה שלבים:
שלב 1️⃣: מלא את המפזר במים.
שלב 2️⃣: לחץ על כפתור ההדלקה.
שלב 3️⃣: תיהנו מאווירה קרירה, לחה ומטהרת!

כן! זה כזה פשוט!

מדוע כולם משתגעים וקונים אלפי יחידות של יחידת המיזוג הקטנה הזו?

הגאדג’ט הפשוט הזה יחסוך לך אלפי שקלים כל שנה. לא תצטרך עוד לעבור את כל הטרחה של קניית מערכת מיזוג אוויר מלאה לבית שלך. פשוט קנה יחידת Cryogen והתקרר.

היא משתמשת במערכת ההופכת את האוויר החם מכל חדר לבריזה קרירה באמצעות מי ברז פשוטים.

ללא טרחה – ללא תהליכי התקנה מתסכלים או קביעת תאריך עבור טכנאי לביתכם.

חוסכת כסף – ללא השקעה ראשונית על יחידת מיזוג אוויר בתוספת הוצאות חודשיות לשימוש בה, אתה הולך לחסוך מאות שקלים כל שנה. היחידה הקטנה הזו לא צורכת יותר חשמל מנורה רגילה!

חיי סוללה ארוכים – לעולם לא תצטרך לדאוג לכמה זמן היא תעבוד בזכות הסוללה הנטענת 2000mAh שלה. לא ייגמר לך האוויר הקריר בקרוב.

100% בטוחה – להבי המאוורר מאובטחים בתוך היחידה. אין להבים חשופים, כלומרף, אין סכנה לפגיעה. בטוחה מאוד לשימוש ליד ילדים וחיות מחמד.

ניידת – בזכות גודלה הזעיר, תוכל להכניס את Cryogenלכל תרמיל או תיק וליהנות ממנה בכל מקום שתרצו.

3 ב -1 – לא רק שאתם זוכים ליהנות מהאוויר הקריר, אלא ש-Cryogen גם מטהרת ומעלה את הלחות באוויר לסביבה בריאה יותר.

האם Cryogen באמת שווה את המחיר?

חשוב על זה, בהתאם לצריכה של יחידת המיזוג שאתה רוכש, העלות החודשית לחשמל שלך עשויה לעלות ביותר מ-650₪ לחודש! זאת מבלי לספור את עלויות הרכישה וההתקנה הראשוניות של היחידה שלך שיכולה לעלות בין 1600₪ ל-5000₪ בתוספת דמי התקנה של 1300₪ ל-1600₪.

בהתבסס על המחירים האלה, Cryogen שווה את השקעה אפילו במחיר המלא שלה! לפחות שווה ניסיון… העלות של יחידת מיזוג האוויר הקטנה הזו היא רק שבריר מהעלות החודשית של יחידה מלאה!

החלק הטוב ביותר הוא ש-Cryogen מוצעת במחיר מבצע כרגע! בהתחשב בכך שאתה יכול לקנות יותר מיחידה אחת לביתך, החברה מציעה הנחות הולכות וגדלות בהתאם ליחידות שאתה רוכש. בדקו זאת באתר שלהם.

מאות משתמשים כבר חוסכים מאות שקלים בכל חודש והם אומרים שזו ההשקעה הטובה ביותר שהם עשו אי פעם!

איך להשיג Cryogen Air Cooler

1️⃣: תחליט כמה יחידות אתה זקוק לכל חדר בביתך
2️⃣: תזמין את היחידות הדרושות לך. זכור שככל שאתה רוכש יותר, כך תהיה הנחה גדולה יותר!
3️⃣: קבל את היחידות שלך בבית עם משלוח בחינם.
4️⃣: תיהנה מאוויר קריר ובריא לאורך כל הקיץ!

לחץ על הכפתור למטה כדי לקבל את Cryogen Air Cooler עם הנחה נוספת היום!