שרוול הברך על בסיס בינה מלאכותית הסוחף את ארה”ב ומשמש את הספורטאים להקלה על כאבי הברכיים – זמין כעת.

| | יוסף סרלין

מפרק הברך הוא אחד המפרקים הפגיעים ביותר בגוף האדם. הסיבות לכך הן מפאת משקל הגוף הנופל עליהם, הם סובלים מכח המופעל עליהם, דחיפות, פניות חדות, קפיצות ומגוון רחב של תנועות שאנו מבצעים על בסיס יומיומי, ובעיקר בפעילות ספורטיבית.

בכל פעם שהברך כואבת לנו, עלינו ללכת לרופא. הביקורים הללו יקרים למדי והפתרונות שניתנים לנו לרוב אינם יעילים נגד הכאב. למרבה המזל, מזה מספר חודשים כבר קיים פיתרון קל ופשוט להקל על כאבי ברכיים ותוכל לעשות זאת מהבית שלך ממש.

ספורטאי עילית מארצות הברית, כיום בדימוס המקדיש את מרצו לחקר הפציעות של ספורטאים מהשורה הראשונה, פיתח, על סמך ניסיונו האישי, טכנולוגיה חדשה להגנה על הברכיים, המשנה לחלוטין את האופן שבו אנשים הסובלים מכאבי ברכיים, יכולים להקל על דלקת מפרקים שגרונית, דלקת מפרקים ניוונית, דלקת גידים, בורסיטיס ומחלות אחרות.

אנו מדברים על Knee Force [ני פיקס פרו]! שרוול הברך שבזכות תכונותיו, שבה את ליבם של אלו הסובלים מכאבי ברכיים. אלפי אנשים ברחבי העולם משתמשים בו!

שרוול הברך שתוכנן על ידי ספורטאי עם בעיות במיניסקוס ודלקת גידים

מייסד Knee Force, שרוול הברך האלסטי החדשני, פיתח אותו בעצמו בכדי להילחם בכאבי הברכיים שלו.

“תמיד כשכאבה לי הברך, נהגנו אני וצוות הפיזיותרפיה שלי לחפש פתרונות לשיכוך כאבי, אך לא תמיד ניתן היה לעשות זאת. בסופו של יום, קנינו קרמים, ניסינו טיפולים שונים בזבזנו הרבה כסף, ובכל פעם יותר, מבלי שראינו את האור בקצה המנהרה למציאת פתרון לבעיה”.

בזכות יכולת ספיגת הזעזועים הגדולה של שרוול הברך, תמיכתו הטובה במפרקים וטכנולוגיית הייצוב המתקדמת, שרוול הברך הדחוס Knee Force מקל ומגן מפני אי נוחות ודלקות הנגרמות על ידי דלקת מפרקים ניוונית, דלקת מפרקים שגרונית, דלקת גידים, בורסיטיס או כל כאב מפרקים אחר.

החדשות הטובות הן שעם Knee Force לא תצטרך להשקיע בנעליים יקרות בהזמנה אישית, טיפולים או במכשירים אורטופדיים שעלולים להיות יקרים מאוד!

קבל את שלך עכשיו!

ייצוב הברך בכל עת

על פי מחקרים שונים, אחד מכל 3 אנשים חווה סוג כלשהו של כאבי ברכיים בשגרה היומית שלו. “הדבר הגרוע ביותר שניתן לעשות במקרים אלה הוא להגביל את תנועת המפרק הפגוע וזה לכשעצמו גורם לנוקשות וחולשה המחמירות את המצב”.

“לאחר שסבלתי מזה, אני יודע עד כמה זה מרגיז וכואב!” שרוול הברך הגמיש פותח במיוחד כדי לאפשר לך להמשיך לנוע ולהישאר פעיל באופן טבעי תוך הפחתת כאבי המפרק בעת חבישתו.

Knee מציע דחיסת מפרקים יציבה ותמיכה במהלך הפעילות הגופנית שלך תוך הגנה ומניעת מכה וזעזועים במהלך האימון.

נוח מאוד ומותאם בצורה טובה ביותר!

הבד ממנו עשוי שרוול הברך גורם לו להיות קליל, נוח, סופג לחות וניתן לכיבוס.

Knee Force עשוי מבד נושם לנוחות מרבית. שרוול הברך המדהים מתאים לחבישה במהלך פעילות יומיומית כמו גם לפעילות ספורטיבית כמו כדורסל, כדורגל, בייסבול, ריצה, לקרוס, טניס, אימוני משקולות ועוד.

מבצע בלעדי ולזמן מוגבל, Knee Forceמציע את שרוול הברך בהנחה של 50%.

מומלץ על ידי 98% מהקונים

שרוול הברך נוח ביותר ומותאם באופן יוצא מן הכלל. נכון להיום אני חובש אותו לעבודה מידי יום ובזמן ריצה. Knee Force מעניק לי את ההגנה הדרושה לי סביב הברך מבלי להשפיע על הניידות שלי. כמו כן, לשמחתי אחרים אינם מבחינים שאני משתמש בו.

⭐⭐⭐⭐⭐ אברהם ל

ניסיתי כל כך הרבה סוגים של מגיני ברכיים מאז שקרעתי את המיניסקוס לפני 10 שנים. שרוול הברך הזה נוח מאוד ומאז שאני משתמש בו אני חש ביציבות רבה הרבה יותר. לא פעם קרה ששילמתי סכומי עתק עבור מגיני ברכיים חסרי תועלת. אלו הם מגיני הברכיים הטובים ביותר שאי פעם קניתי!

⭐⭐⭐⭐⭐ יעקב מ

הורי סובלים מכאבים עזים בברכיים וחוסר יציבות. לפי דבריהם, שרוול ברך זה מספק להם את התמיכה והנוחות הנדרשות עבורם תוך כך שהם מאפשרים להם לנוע בחופשיות, מאז שהם חובשים את שרוולי הברך הללו, הם ממש מאושרים! אני כל כך שמחה שמצאתי אותם ואני ממליצה עליהם לכל מי שיש לו הורים מבוגרים שסובלים מכאבי ברכיים.

⭐⭐⭐⭐⭐ מריה ט

יתרונות עיקריים של Knee Force:

יכולת ספיגת זעזועים גדולה, תמיכת מפרקים נהדרת וטכנולוגיית ייצוב מתקדמת, כל אלו הופכים את שרוולי הברכיים הללו לאחת הבחירות הטובות ביותר בשוק.
בזכות הבד ממנו עשוי, שרוול הברך קליל, נוח, סופג לחות וניתן לכיבוס. Knee Force עשוי מבד נושם לנוחות מרבית. הודות למידותיו ועיצוביו השונים, הוא מושלם לגברים ונשים כאחד.
הבחירה הטובה עבור אותם אנשים המתהלכים על משטחים קשים רוב שעות היום. הודות לגמישותם, שרוולי הברכיים הללו מציעים נוחות רבה בכך שנמנעת החלקתם ומקובעים במקומם.

קנה את Knee Force שלך עכשיו עם 50% הנחה!


זוהי פרסומת ולא מאמר חדשות, בלוג או עדכון הגנת הצרכן.
זה אינו מוצר רפואי
אתר זה אינו מיועד לספק ייעוץ רפואי או להחליף ייעוץ וטיפול רפואי מרופאך האישי. למבקרים מומלץ להתייעץ עם רופאים או עם מומחה רפואי מוסמך אחר בנוגע לטיפול במצבים רפואיים. המחבר לא יישא באחריות או יהיה אחראי לכל אי הבנה או שימוש לרעה במידע המופיע באתר זה או לכל אובדן, נזק או פגיעה שנגרמו, או לכאורה שנגרמו, במישרין או בעקיפין עקב כל טיפול, פעולה או יישום של כל מזון או מקור מזון שנדון באתר זה. משרד הבריאות הישראלי לא ביצע הערכה להצהרות באתר זה. המידע אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלה כלשהי. אנו מקווים כי האתר שלנו יהיה מועיל בשבילך. כל סימני מסחר הכלולים כאן הם רכוש של בעליהם בהתאמה. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לעדכן את המידע בדף זה, אך כללים ותקנות משתנים לעיתים קרובות: לכן, איננו יכולים להיות אחראים לאי דיוקים. תודה שביקרת באתר.

חשוב לציין כי אתר זה והסיפורים המתוארים לעיל אמורים לשמש כדוגמה להמחשה למה שחלק מהאנשים השיגו עם מוצרים אלה / אלו. אתר זה, וכל דף באתר, מבוסס באופן חלקי על סיפור אמתי, אך שונה במספר דרכים, כולל, אך לא מוגבל לסיפור, לתמונות ולהערות. לפיכך, אין לקחת דף זה וכל דף באתר זה באופן מילולי או כסיפור אי-בדיוני. אין לפרש את הדף הזה ואת התוצאות המוזכרות בדף זה, למרות שניתן יהיה להשיג אותן עבור חלקכם, אין לפרש את התוצאות למה שאתה עשוי להשיג באותה שגרה. אני מבין שאתר זה הינו רק המחשה של מה שיכול להיות מושג בשימוש של מוצרים אלו/אלה, וכי אין להתייחס אל הסיפור המוצא מעלה באופן מילולי.