בתור רופא נשים, זוהי החזייה היחידה שאני ממליץ עליה

| | Juan Castillo

כרופא נשים כבר 35 שנה, בעל ניסיון הן בבתי חולים והן במרפאות נשים, אני יכול לומר שכאבי שדיים הם תופעה רחבה ושכיחה ביותר.
רבות מהמטופלות שלי ביקשו פתרון שיקל על התופעה, שנקראת  מסטלגיה. רגישות, לחץ ברקמת החזה וכאבים הם תסמינים אופייניים שלה.
מה שנשים לא יודעות הוא, שברוב המקרים הגורם הראשי לתופעות הללו הוא החזייה, או למען האמת, החזייה הלא נכונה.

מדוע כל כך חשוב לבחור בחזייה הנכונה?

נשים מבלות שעות ארוכות עם פריט לבוש זה. אם רצועות החזייה מתרופפות, או אם הן הדוקות מדי,  החזייה לוחצת על השדיים או שהברזלים שלה שוקעים לתוך הבשר. הנזק מחמיר אם החזייה אינה במידה הנכונה. טעות נפוצה של נשים רבות היא לבחור בחזייה קטנה מדי על מנת לחטב את פלג הגוף העליון.

ואולם, זו בחירה מאד לא בריאה לשדיים, והיא עלולה לגרום לגידולים שומניים או לסימנים בלתי הפיכים על העור. בנוסף, הדבר עשוי לגרום לבעיות בזרימת הדם.   המשמעות היא ,שבערך 8 מכל 10 נשים חוות כאבים, ולא רק בחזה אלא גם כאבי גב, ואפילו כאבי ראש, הנגרמים בשל הלחץ  על העצבים ועל השרירים בעקבות לבישת חזייה במידה שגויה.

הפיתרון שעליו אני ממליץ

במהלך השנים שמעתי אינספור תלונות מנשים בעניין זה, והתשובה שלי לא השתנתה: חזיית מייג’ור ליפט פוש- אפ!  אני מסביר לנשים במרפאה על חשיבות הנוחות של החזייה, אך כדי לעזור להן להימנע מלחזור על הטעות של בחירת חזייה לא מתאימה החלטתי לערוך מחקר מעמיק ביחד עם חבריי למקצוע, כדי להגיע למסקנה   סופית לגבי החזייה האידאלית.  לאחר מחקר ממושך, הגענו למסקנה כי חזיית מייג’ור ליפט פוש-אפ היא החזייה הנוחה ביותר.  היא מעניקה את התמיכה האידאלית לחזה ללא הרצועות והברזלים הקונבנציונליים, שגורמים לחוסר נוחות ולכאבים

על פי מחקר עדכני, 76% מהנשים לובשות חזיות שאינן מתאימות לסוג החזה שלהן. אבל החזייה הזו מבטיחה התאמה מלאה לכל אישה, מכיוון שהיא מסגלת עצמה לצורת החזה בזכות טכנולוגיית הקרוס שלה.

השיגי לעצמך חזייה כבר עכשיו!

מה הופך את החזייה למתאימה לכל אירוע ומצב?

זו הבחירה שלי לשימוש יום יומי משום שהחזייה נעימה למגע, ועשויה מחומרים אלסטיים ידידותיים לעור. הבד מאפשר אוורור ומונע הזעה באזור השדיים, הידועה כגורמת לבעיות מציקות כגון עקצוצים,  פריחה ותחושת “שריפה” סביב השדיים, ואף התפתחות זיהום פטרייתי.

נשים רבות סבורות שחזייה נוחה היא בהכרח פחות יפה. אבל אין צורך להקריב את החיטוב למען הנוחות,  וחזיית מייג’ור ליפט פוש-אפ היא הדוגמא הטובה ביותר לכך:  החזייה תעניק לך תחושה של “ללכת בלי  ולהרגיש עם” ויחד עם זאת, תוכלי להתגאות בגזרה נאה ומחוטבת בזכות פונקציית הפוש-אפ שלה, שאוספת,מרימה ומדגישה את השדיים ואת השקע הסקסי שביניהם.

 רצועת הצד הרחבה תורמת לחיטוב הגיזרה ותורמת להצרת ההיקפים ולמראה מוצק יותר של המתניים והבטן. בכל בדיקה שגרתית שאני עורך למטופלות שלי, הן מספרות עד כמה הן מרוצות מהחזייה הזו, וכמה היא תורמת להרגשתן הפנימית ולהופעה החיצונית שלהן.  

משמח אותי לדעת שעזרתי לכל כך הרבה נשים להפחית את הכאב, לחוש בנוח בחזייה ולהיות מרוצות כאשר הן מביטות במראה.  לכן אני ממליץ לך לעשות כמוהן ולרכוש את החזייה בקלות ובמהירות כאן.

כל המטופלות שלי כבר רכשו את החזייה באתר, והן מאד מרוצות. החזייה מוצעת בחנות אונליין ספרדית, המציעה משלוח חינם, שירות מהיר ותנאים ללא תחרות. בנוסף,  עכשיו החזייה נמכרת במחיר מוזל לתקופה מוגבלת. זה עכשיו או לעולם לא…… הנה ההזדמנות שלך לרכוש לעצמך חזיית מייג’ור ליפט פוש-אפ לפני שהמלאי ייגמר!

קנה את ההרמה הגדולה שלך דחף את החזייה עכשיו עם 50% הנחה!


זוהי פרסומת ולא מאמר חדשות, בלוג או עדכון הגנת הצרכן.
זה אינו מוצר רפואי
אתר זה אינו מיועד לספק ייעוץ רפואי או להחליף ייעוץ וטיפול רפואי מרופאך האישי. למבקרים מומלץ להתייעץ עם רופאים או עם מומחה רפואי מוסמך אחר בנוגע לטיפול במצבים רפואיים. המחבר לא יישא באחריות או יהיה אחראי לכל אי הבנה או שימוש לרעה במידע המופיע באתר זה או לכל אובדן, נזק או פגיעה שנגרמו, או לכאורה שנגרמו, במישרין או בעקיפין עקב כל טיפול, פעולה או יישום של כל מזון או מקור מזון שנדון באתר זה. משרד הבריאות הישראלי לא ביצע הערכה להצהרות באתר זה. המידע אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלה כלשהי. אנו מקווים כי האתר שלנו יהיה מועיל בשבילך. כל סימני מסחר הכלולים כאן הם רכוש של בעליהם בהתאמה. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לעדכן את המידע בדף זה, אך כללים ותקנות משתנים לעיתים קרובות: לכן, איננו יכולים להיות אחראים לאי דיוקים. תודה שביקרת באתר.

חשוב לציין כי אתר זה והסיפורים המתוארים לעיל אמורים לשמש כדוגמה להמחשה למה שחלק מהאנשים השיגו עם מוצרים אלה / אלו. אתר זה, וכל דף באתר, מבוסס באופן חלקי על סיפור אמתי, אך שונה במספר דרכים, כולל, אך לא מוגבל לסיפור, לתמונות ולהערות. לפיכך, אין לקחת דף זה וכל דף באתר זה באופן מילולי או כסיפור אי-בדיוני. אין לפרש את הדף הזה ואת התוצאות המוזכרות בדף זה, למרות שניתן יהיה להשיג אותן עבור חלקכם, אין לפרש את התוצאות למה שאתה עשוי להשיג באותה שגרה. אני מבין שאתר זה הינו רק המחשה של מה שיכול להיות מושג בשימוש של מוצרים אלו/אלה, וכי אין להתייחס אל הסיפור המוצא מעלה באופן מילולי.